Akcijska Ponudba!

AKCIJSKA PONUDBA za krmila v Biltenu
OD 01.10.2017 do 30.11.2017

POPUSTI 9 % DO 10 %

  • JATA EMONA
  • LEK VETERINA
  • PANVITA 
  • TECNOZOO
  • TMK ČRNCI

Bilten                     Prodajni pogoji

Poslovni partnerji Centra bikovega semena imajo tradicijo, so zanesljivi, svetovno priznani, s ponudbo najboljših bikov za mlečno in mesno prirejo.

  • Nagradna igra Actiprot

    No, nekaj točnih odgovorov smo prejeli na e-naslov: nagrada.zoo@gmail.com. Ni več veliko časa, tako da ne pozabite, da je zadnji dan jutri ob 12. uri.
  • Sejem v komendi -jesen 2017

    GPZ, z.o.o. vas vabi, jih obiščete na jesenskem sejmu v Komendi v dneh od 6. do 8. oktobra 2017. Razstavni prosto je v šotoru 7 (pri tribunah), takoj...
  • Nadzor nad prometom z grozdjem

    Sicer ste večinoma živinorejci, nekateri pa imate tudi vinograde. Mnogi so začeli s trgatvijo in zato objavljamo obvestilo o nadzoru nad prometom z...
  • Podaljšanje roka za prijavo posledic suše v letu 2017 do 8. septembra

    Ministrstvo za kmetijstvo, gozdarstvo in prehrano obvešča vsa kmetijska gospodarstva, da je rok za oddajo prijavo škode po suši v letu 2017 podaljšan...
  • Vabljeni na 9. GPZ piknik

    Vabimo vas na 9. PIKNIK GPZ, ki bo v nedeljo, 3. septembra 2017 ob 11. uri v Gaberkah pri Velenju. Prijave sprejemamo do četrtka, 31. 8. 2017 po...
Home » Lisasta pasma

Lisasta pasma

Lisasta pasma – katalog bikov

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME  FIT  PTP  Cena brez DDv
WaldlerWal x Mandela
136111111128109

14,00

MandrinMandarin x Vanstein13412411111012013,50
VanadinVanstein x Engadin12911013510810413,00
WiliamsWille x Inhof1251191141058614,00
RumgoRumba x Stego12411310011413515,00
WolfheimWonderfull x Imposium11811610110310711,00
VulkanRumgo x Manitoba118122979810315,00
MinnesotaManitoba x Weinold126116941189014,00
GS OthelloHupsol x Veinstein1211119911311213,00
RefrainRurex x Weinold1231081031178914,00
GallileoGebalot x Horwin1181041071141037,50
VulkanRumgo x Manitoba12212497
10410615,00
Marmor PpMalhaxi x Raimesbach PS1059710710610310,00

Lisasta pasma genomik – katalog bikov

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME  FIT  PTP  Cena brez DDv
HugoBossHutera x Wille13212710611110114,00
VermeerReumut x Sanddorin1231299610111314,00

Lisasta pasma– seksirano seme

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME FIT PTP Cena brez DDv
Vermeer
Reumut x Sanddorin1231299610111344,00
SilvestarSanddorn x Vanadin1191219010511444,00

 

Lisasta pasma– SPERMVITAL

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME FIT PTP Cena brez DDv
MandrinMandarin x Vanstein
134124111110
12022,00
Evergreen
Everest x Rau12712610310711320,00