Akcijska Ponudba!

AKCIJSKA PONUDBA za krmila v Biltenu
OD 01.06.2018 do 31.07.2018

POPUSTI 9 % DO 10 %

  • JATA EMONA
  • LEK VETERINA
  • PANVITA 
  • TECNOZOO
  • TMK ČRNCI

Bilten                     Prodajni pogoji

Poslovni partnerji Centra bikovega semena imajo tradicijo, so zanesljivi, svetovno priznani, s ponudbo najboljših bikov za mlečno in mesno prirejo.

  • Kako kislo bo mleko...

    Društvo Glas dežele, v sodelovanju z gorenjskimi kmeti, vabimo na okroglo mizo »Kako kislo bo mleko ob zaključku naslednje kmetijske politike,«...
  • Občni zbor GPZ 2018

    Govedorejsko poslovno združenje vabi vse člane na 14. občni zbor  GPZ z.o.o.,ki bo v četrtek, 8.3.2018 ob 9,30 uri, na kmetiji Podpečan,...
  • Tradicionalni 10. strokovni dnevi GPZ

    Vljudno ste vabljeni, da se udeležite strokovnih dnevo GPZ, in sicer:- v ponedeljek, 4. 12. 2017 ob 10. uri v Domžalah – gostilna pr'Mngan - v torek...
  • Nagradna igra Actiprot

    No, nekaj točnih odgovorov smo prejeli na e-naslov: nagrada.zoo@gmail.com. Ni več veliko časa, tako da ne pozabite, da je zadnji dan jutri ob 12. uri.
  • Sejem v komendi -jesen 2017

    GPZ, z.o.o. vas vabi, jih obiščete na jesenskem sejmu v Komendi v dneh od 6. do 8. oktobra 2017. Razstavni prosto je v šotoru 7 (pri tribunah), takoj...
Home » Lisasta pasma

Lisasta pasma

Lisasta pasma – katalog bikov

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME  FIT  PTP  Cena brez DDv
WaldlerWal x Mandela
136111111128109

14,00

MandrinMandarin x Vanstein13412411111012013,50
VanadinVanstein x Engadin12911013510810413,00
WiliamsWille x Inhof1251191141058614,00
RumgoRumba x Stego12411310011413515,00
WolfheimWonderfull x Imposium11811610110310711,00
VulkanRumgo x Manitoba118122979810315,00
MinnesotaManitoba x Weinold126116941189014,00
GS OthelloHupsol x Veinstein1211119911311213,00
RefrainRurex x Weinold1231081031178914,00
GallileoGebalot x Horwin1181041071141037,50
VulkanRumgo x Manitoba12212497
10410615,00
Marmor PpMalhaxi x Raimesbach PS1059710710610310,00

Lisasta pasma genomik – katalog bikov

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME  FIT  PTP  Cena brez DDv
HugoBossHutera x Wille13212710611110114,00
VermeerReumut x Sanddorin1231299610111314,00

Lisasta pasma– seksirano seme

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME FIT PTP Cena brez DDv
Vermeer
Reumut x Sanddorin1231299610111344,00
SilvestarSanddorn x Vanadin1191219010511444,00

 

Lisasta pasma– SPERMVITAL

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME FIT PTP Cena brez DDv
MandrinMandarin x Vanstein
134124111110
12022,00
Evergreen
Everest x Rau12712610310711320,00