Akcijska Ponudba!

AKCIJSKA PONUDBA za krmila v Biltenu
OD 01.08.2017 do 30.09.2017

POPUSTI 9 % DO 10 %

  • JATA EMONA
  • LEK VETERINA
  • PANVITA 
  • TECNOZOO
  • TMK ČRNCI

Bilten                     Prodajni pogoji

Poslovni partnerji Centra bikovega semena imajo tradicijo, so zanesljivi, svetovno priznani, s ponudbo najboljših bikov za mlečno in mesno prirejo.

Home » Lisasta pasma

Lisasta pasma

Lisasta pasma – katalog bikov

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME  FIT  PTP  Cena brez DDv
WaldlerWal x Mandela
136111111128109

14,00

MandrinMandarin x Vanstein13412411111012013,50
VanadinVanstein x Engadin12911013510810413,00
WiliamsWille x Inhof1251191141058614,00
RumgoRumba x Stego12411310011413515,00
WolfheimWonderfull x Imposium11811610110310711,00
VulkanRumgo x Manitoba118122979810315,00
MinnesotaManitoba x Weinold126116941189014,00
GS OthelloHupsol x Veinstein1211119911311213,00
RefrainRurex x Weinold1231081031178914,00
GallileoGebalot x Horwin1181041071141037,50
VulkanRumgo x Manitoba12212497
10410615,00
Marmor PpMalhaxi x Raimesbach PS1059710710610310,00

Lisasta pasma genomik – katalog bikov

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME  FIT  PTP  Cena brez DDv
HugoBossHutera x Wille13212710611110114,00
VermeerReumut x Sanddorin1231299610111314,00

Lisasta pasma– seksirano seme

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME FIT PTP Cena brez DDv
Vermeer
Reumut x Sanddorin1231299610111344,00
SilvestarSanddorn x Vanadin1191219010511444,00

 

Lisasta pasma– SPERMVITAL

Ime bika Poreklo po očetih SPV ML ME FIT PTP Cena brez DDv
MandrinMandarin x Vanstein
134124111110
12022,00
Evergreen
Everest x Rau12712610310711320,00